Čeština (Česká republika)
Vyučování Značka kvality FLE

Oficiální značka kvality jazykového vzdělávání "Qualité Français Langue Etrangère"

logo Français Langue Etrangère

>

V roce 2007 obdržela škola AZURLINGUA prestižní značku "Qualité FLE ".

Je jednou z prvních škol francouzštiny pro cizince (FLE) ve Francii, která byla za svou kvalitní výuku, kvalitně vybavené výukové prostory a za své služby oceněna (i za administrativní služby, způsob zápisu, kvalitu ubytování...).       

Tato značka kvality je závazkem francouzského státu ve spolupráci s francouzským ministerstvem školství, ministerstvem zahraničí a s vrchní delegací pro francouzský jazyk a jazyky Francie, kteří se rozhodli svěřit Mezinárodnímu centru pedagogických studií (CIEP) provedení různých ocenění institucí na území Francie, ve kterých se vyučuje francouzština jako cizí jazyk (FLE).
Tento krok nyní umožní identifikovat, rozeznat a podpořit vzdělávací instituce, které nabízejí kvalitní výuku jazyka a služby, které uspokojí vysoké požadavky na kvalitu.  Naše škola francouzštiny podporuje tento krok, který zaručuje všem, kteří se přijeli naučit francouzsky do Francie, výuku a pobyt v těch nejlepších podmínkách.

http://www.azurlingua.com/label-qualite.htm

Co se týká kvality ...

>

Rozhovor s ředitelem školy: Jean-Luc Librati

Rok 2007 se vyznačuje posvěcením Vaší profesionality, protože škola Azurlingua obdržela prestižní značku  « Label Qualité Français Langue Étrangère». Jak to škola dokázala?
Jean-Luc Librati - Když jsme v roce 1990 založili školu Azurlingua, měli jsme přesnou představu cílů, které jsme chtěli dosáhnout: stát se jednou z nejlepších škol vyučujících francouzštinu jako cizí jazyk v celé Francii. V průběhu let jsme neustále zlepšovali naší nabídku. Protože jsme našim studentům nablízku, rozeznali jsme jejich očekávání a jejich požadavky. Ve škole Azurlingua mají ty nejlepší podmínky pro to, aby se naučili či si zlepšili svou francouzštinu. Také máme tu výhodu, že jsme v nádherném regionu. Nice, Cannes, Antibes, Juan-Les-Pins, Monaco, Grasse, Saint-Paul de Vence, Saint-Tropez ... Azurové pobřeží je místem snů!

Proč chtěli tyto francouzské instituce ocenit výuku francouzštiny jako cizího jazyka?

Jean-Luc Librati - Studenti, kteří přijíždějí do Francie, aby se zde naučili francouzsky, si přejí poznat naší zemi i zdejší zvyky. Chtějí plně využít jejich pobytu, bez starostí a bez nepříjemných překvapení. Toto ocenění jim umožňuje vybrat si v plné důvěře tu nejlepší školu, porovnat konkrétní rozlišovací kritéria. Krátce řečeno - nemůžou se takto splést.

Ale na kterých objektivních kritériích se zakládá vyhodnocení škol? 

Jean-Luc Librati - Veškerá kritéria kvality byla pečlivě vybrána: obsah a diverzita vzdělání, kvalifikace profesorů, kvality administrativních služeb, nabídka kulturního programu, modernita vybavení, přizpůsobení výukových prostor aktivitám a pohodlí ubytovacích prostor.
Toto ocenění je zárukou kvality. Pro obdržení tohoto ocenění jsme nemuseli zvyšovat úroveň našich služeb ani zvyšovat naše tarify.


http://www.azurlingua.com/adultes/adultes.html

Ve stručnosti

Nabízíme Vám nabízí transfer přímo do místa Vašeho bydliště v Nice. Je to daleko levnější způsob než si objednat taxi a navíc Vás čeká přátelské přivítání pracovníky naší školy! 

 

Les bonnes raisons de venir à Azurlingua...


Des sessions pour vrais débutants


Un label qualité reconnu par le gouvernement français.


Des tarifs et des offres "sur mesure" qui correspondent à vos attentes.


Une reconnaissance institutionnelle (partenariats universités).

11 niveaux de français,  Azurlingua vous propose une pédagogie sur mesure !


NEW : Vous avez la possibilité de payer en 2,3 ou 4 fois sans frais.


Et d'autres encore
 
 

ü  11 niveaux de français,  Azurlingua vous propose une pédagogie sur mesure !

image image image

Připojte se k nám na Facebooku !

 
Réseaux sociaux

Recommandez-nous sur Facebook !Vous avez aimé cette page ?
Alors aidez nous à la rendre populaire !


Azurlingua

Cours Professeurs

Stages pédagogiques

formation pour Professeurs

formations pour professeurs

Programme tennis Auron ou Nice

Jeu, set et Match

programmes tennis Nice pour adolescents

Cours de français + Tennis


Záměrem tohoto blogu je objevit francouzštinu poznáním francouzské historie, hudby a kultury. 


Nous sommes membres
soufflecampus francecsnfla

Ils nous font confiance

centre d'examen SELFEE