Čeština (Česká republika)
Zápis Obecné podmínky

Obecné podmínky

>
Víza

Pokud jste občanem země Evropské Unie, jste od vízové povinnosti osvobozen(a).

Pokud nejste občanem země Evropské Unie:

- pro pobyt v délce max. 3 měsíce požádejte o turistická víza na francouzském konzulátě ve Vaší zemi; toto neplatí pro země, se kterými platí zvláštní úmluva.
- pro pobyt delší než 3 měsíce požádejte na francouzském konzulátě ve Vaší zemi o dlouhodobé studentské vízum, které Vás oprávní k získání pobytové karty (viz rubrika "platby" dole).

Zápis
- Vyplňte přiložený přihlašovací formulář a pošlete jej naší kanceláři e-mailem či faxem spolu se zálohou 250 euro (viz rubrika "platby" dole). Po přijetí přihlášky, která Vás zavazuje k přijetí obecných podmínek školy, obdržíte e-mailem či faxem potvrzení se všemi potřebnými informacemi ohledně Vašeho pobytu, stejně tak jako detailní účet s rozepsanými výlohami za Váš kurz.
- V případě pozdní přihlášky (méně než 14 dní před začátkem pobytu) nás prosím předem kontaktujte telefonem či e-mailem.

Pojištění

- Je třeba si sjednat soukromé pojištění, které kryje veškerá rizika Vaší cesty a Vašeho pobytu (nemoci, nehody, krádeže).

- Pokud jste občanem Evropské Unie, požádejte Vaší zdravotní pojišťovnu o vydání Evropského průkazu zdravotního pojištění umožňujícího lékařské ošetření.

Platba
- Pro zápis je třeba zaplatit zálohu 250 euro - nejlépe bankovní kartou Visa či Master Card. Pro platby šekem či bankovním převodem nám prosím předem kontaktujte. Zbytek dlužné částky je třeba zaplatit nejpozději 14 dní před začátkem kurzu, bez předchozího připomenutí z naší strany. Po tomto termínu máte zajištěné místo v kurzu.

- Pokud máte obdržet vízum, je třeba k přihlašovacímu formuláři přiložit i doklad o zaplacení zálohy ve výši 50% z celkové částky výloh na Váš pobyt. Jedině potom je možné obdržet oficiální pozvánku a zbytek dlužné částku je třeba zaplatit nejpozději 14 dní před začátkem kurzu, bez předchozího připomenutí z naší strany. V případě neudělení víza a dodání potvrzení o zamítnutí od francouzské ambasády Vám vrátíme veškeré zaplacené výlohy za kurz (mínus 50 euro manipulační poplatek).
- Vaše platba musí být provedena v eurech a oproštěna od všech bankovních práv a poplatků

  Způsob platby
- Bankovní kartou Visa nebo Master Card
- Převodem SWIFT na:
BNP Paribas, Nice
KÓD BANKY: 30004
PRVNÍ ČÁST ÚČTU : 00642
ČÍSLO ÚČTU: 00010412746
IDENTIFIKACE BANKOVNÍHO ÚČTU (RIB): 57
VLASTNÍK ÚČTU: SARL AZURLINGUA
IBAN: FR76 3000 4006 4200 0104 1274 657
SWIFT: BNPAFRPPNIC

Velmi důležité: vzhledem ke lhůtám pro bankovní převody Vám doporučujeme nám zaslat faxem kopii příkazu k převodu.

- Bankovním šekem či Eurošekem v eurech s příjemcem AZURLINGUA
Ať už platbu provedete jakýmkoli z uvedených způsobů, ujistěte se, že je správně a čitelně uvedeno jméno účastníka/účastníků a číslo přihlášky.

Zrušení a změny

- Za jakékoli stornování z Vaší strany v době delší než 14 dnů před začátkem pobytu Vám bude účtován poplatek 140 euro z celkové zaplacené částky
- Za jakékoli stornování z Vaší strany v době kratší než 14 dnů před začátkem pobytu Vám bude účtován paušální poplatek 290 euro z celkové zaplacené částky. V případě nepřítomnosti v první den kurzu nebudou proplaceny žádné již zaplacené výlohy.
- V případě přerušení či změně z Vaší strany v průběhu kurzu Azurlingua neproplácí zaplacené výlohy.
- Azurlingua si rezervuje právo učinit změny v kurzech, pokud je počet zapsaných studentů nižší než čtyři. Jako kompenzace bude účastníkovi nabídnuto proplacení výloh či snížený počet lekcí; počet lekcí bude stanoven dle počtu účastníků a dle typu kurzu.
- Proplacení bude provedeno 4 měsíce po oznámení o zrušení pracovníkům naší školy.

Stížnost

Jakákoli stížnost, která nebyla oznámena našim pracovníkům během Vašeho pobytu, nebude po Vašem odjezdu zohledněna.

  Státní svátky
Kurzy se nekonají ve státní svátek a nebudou ani nahrazeny ani proplaceny, kromě soukromých lekcí, které budou nahrazeny v průběhu Vašeho pobytu.

Vnitřní pravidla školy
Od Vašeho příjezdu se musíte přizpůsobit vnitřním pravidlům školy. Pokud budete svým chováním znemožňovat normální průběh kurzu, můžete být okamžitě vyloučeni, a to i bez předchozího upozornění i bez proplacení výloh za pobyt.

Ubytování

- Pro užívání pokoje v Campus Central či v garsonce je třeba zaplatit v hotovosti kauci ve výši 200 euro. Tato kauce bude navrácena v plné výši v den odjezdu, pokud nebudou zjištěny žádné škody, scházející předměty, poplatky za opravy či případný úklid.
- Pobytová taxa je obsažena ve všech našich tarifech
- Pravidla pro Vaše místo ubytování Vám budou předána po Vašem příjezdu a musí být pečlivě dodržována během celého pobytu.


http://www.azurlingua.com/adultes/tarifs2011.html

Le saviez-vous ?

220 millions de personnes parlaient français en 2011 et le français est la deuxiemme langue la plus enseignée dans le monde

 

Les bonnes raisons de venir à Azurlingua...


Des sessions pour vrais débutants


Un label qualité reconnu par le gouvernement français.


Des tarifs et des offres "sur mesure" qui correspondent à vos attentes.


Une reconnaissance institutionnelle (partenariats universités).

11 niveaux de français,  Azurlingua vous propose une pédagogie sur mesure !


NEW : Vous avez la possibilité de payer en 2,3 ou 4 fois sans frais.


Et d'autres encore
 
 

ü  11 niveaux de français,  Azurlingua vous propose une pédagogie sur mesure !

image image image

Připojte se k nám na Facebooku !

 
Réseaux sociaux

Recommandez-nous sur Facebook !Vous avez aimé cette page ?
Alors aidez nous à la rendre populaire !


Azurlingua

Nous sommes membres
soufflecampus francecsnfla

Ils nous font confiance

centre d'examen SELFEE